تاریخ انتشار :شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱
کد مطلب : 785
امبر هرد اعلام ورشکستگی کرد:

ناتوانی در پرداخت جریمه دادگاه

امبر هرد اعلام کرد که پول کافی برای پرداخت غرامت به جانی دپ را ندارد.
ناتوانی در پرداخت جریمه دادگاه

شرایط مالی امبر هرد پس از پیروزی جانی دپ در دادگاه اصلا خوب نیست. او پس از ناتوانی در پرداخت جریمه دادگاه به جانی دپ و با اعلام ورشکستگی همه را به تعجب واداشته است.پس از پایان دادگاه، هیئت منصفه رای داد که هرد باید ده میلیون دلار غرامت به جانی دپ بپردازد. همچنین دپ باید دو میلیون دلار به عنوان غرامت به امبر هرد پرداخت کند.
.
به محض صدور حکم توسط قاضی، تیم حقوقی بازیگر «آکوامن» به قاضی توضیح داد که امبر هرد پول کافی برای پرداخت غرامت ندارد. از آن زمان، هرد در یک پروسه قانونی برای یافتن گزینه هایی به غیر از پرداخت ده میلیون دلار بوده است. اکنون مشخص شده است که او به تصمیم هیئت منصفه اعتراض کرده است تا جریمه کمتر شود.
امبر هرد اعلام ورشکستگی کرد و در بیست و یکم جولای شکایت خود را به ایالت ویرجینیا ارائه داد. او به دلیل نداشتن منابع لازم برای پرداخت جریمه به دنبال لغو حکم است.
.
یکی از نزدیکان جانی دپ به سی ان ان گفت:«حکم به خودی خود گویا است و آقای دپ معتقد است که اکنون زمانی است که هر دو طرف به زندگی خود ادامه دهند و دوباره روی پای خود بایستند. اما اگر خانم هرد مصمم به ادامه دعوای حقوقی با درخواست تجدید نظر باشد، دپ به طور همزمان درخواست تجدیدنظر خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که دادگاه استیناف پرونده کامل و همه مسائل حقوقی مربوطه را در نظر می گیرد.»/ ترجمه سینمادیلی https://cinemadailytv.com/vdcd2k056yt0j.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما