تاریخ انتشار :يکشنبه ۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱
کد مطلب : 672
جلوگیری از اجرای تئاتر نوید محمدزاده:

بلیت‌فروشی نمایش «شب شک» متوقف شد

کارگردان: «مشکل‌شان نام نوید محمدزاده است»
بلیت‌فروشی نمایش «شب شک» متوقف شد

به نظر می‌رسد حواشی جشنواره کن حالا به تئاتر هم کشیده شده و مرکز هنرهای نمایشی در تصمیمی عجیب مانع از اجرای نمایشی به تهیه‌کنندگی نوید محمدزاده شد.
.
امیرحسین بریمانی کارگردان جوانی است که برای چهارمین نوبت قصد داشت نمایش «شب شک» را در سالن شهرزاد روی صحنه ببرد، از سوی سالن متوجه شد که بلیت فروشی نمایشش بسته شده است.او توضیح می‌دهد که حدس گروه این است که دلیل این مساله به حضور نوید محمدزاده، تهیه‌کننده این نمایش برمی‌گردد.
.
مرکز هنرهای نمایشی اما در توضیح مبهمی درباره این تصمیم گفته:«دلیل عدم کسب مجوز تمدید و تبلیغ نمایش، همچنین پخش بدون مجوز تبلیغات نمایش در بسترهای مختلف فضای مجازی ، موجب بسته شدن موقت سایت فروش بلیت نمایش شده»
.
پردیس تئاتر شهرزاد اما جلوگیری از اجرای این نمایش به دلیل حضور نوید محمدزاده را تایید کرده:«قراین و شواهد نشان از آن دارد که نام تهیه کننده نمایش سبب توقیف این نمایش بعد از اولین اجرا شده است.سئوال این است که چطور پس از تایید نهایی شورای نظارت و صدور مجوز بعد از بازبینی ، چرا با نامه کتبی به سایت تیوال دستور توقیف نمایش و بستن فروش آن صادر شده است؟ آیا قرار است هر نمایش بعد از بارها بازبینی متوقف شود؟»
  https://cinemadailytv.com/vdcicraq2t1ay.bct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما