تاریخ انتشار :جمعه ۳ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۶
کد مطلب : 662
به گزارش سینمادیلی برد پیت در مصاحبه ای با آتوسا مشفق نویسنده مشهور ایرانی -کرواسی در مجله «جی کیو» (GQ) از پایان کارنامه بازیگری خود صحبت کرد.
دارم به پایان بازیگری فکر می‌کنم

او به آتوسا مشفق گفت:« دارم به آخرین مرحله بازیگری فکر می‌کنم.» برد پیت 58 ساله توضیح داد که به مرحله آخر بازیگری خود می اندیشید:«این بخش آخر چطوری خواهد بود؟می‌خواهم چه نقشه‌ای برای این بخش بکشم؟»
.
برد پیت هیچ پاسخ قطعی برای سوالی که خود مطرح نمود ارائه نداد، اما مشفق از او برای ادامه فعالیتش تصویر یک تهیه کننده متعهد و پرکار را ترسیم کرد. برد پیت با کمپانی تولید فیلم «پلن بی» برای تهیه «دوازده سال بردگی» توانست برنده اسکار بهترین فیلم شود. کمپانی پلن بی تهیه کننده فیلم جدید سارا پولی«زنان سخنگو» ، «بلوند» ساخته اندرو دامینیک با بازی آنا دی آرماس و «او گفت» ساخته ماریا شرایدر با موضوع روزنامه‌نگاران در افشای رسوایی‌های هاروی واینستین است.
.
برد پیت همچنین از افسردگی خود هم پرده برداشت و گفت که بعد از گذراندن سال‌ها با یک «افسردگی درجه پایین» به تجربه شادی رسیده است. پیت توضیح داد: «موسیقی مرا سرشار از شادی می کند. فکر می‌کنم شادی یک کشف جدیدتر و دیرهنگام بوده است. من همیشه با جریانات زندگی حرکت می‌کردم، به نوعی پیش می‌رفتم و تغییر مسیر می دادم. فکر می‌کنم سال‌ها را با افسردگی درجه پایین گذرانده‌ام، و تا زمانی که با آن کنار بیایم، سعی کردم تمام جنبه‌های خودم - زیبایی و زشتی - را در بپذیرم تا توانستم آن لحظات شادی را تجربه کنم.»/ترجمه سینمادیلی
  https://cinemadailytv.com/vdchtin-d23n-.ft2.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما