تاریخ انتشار :جمعه ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب : 592
متن کامل بیانیه جانی دپ بعد از پیروزی در دادگاه امبر هرد

حامیان حقیقت هیچ وقت تسلیم نمی‌شوند

حالا شش سال بعد، هیئت منصفه این دادگاه زندگی من را به من برگرداند. و من واقعا از این حرکت آنها ممنونم.
حامیان حقیقت هیچ وقت تسلیم نمی‌شوند
.
شب گذشته جانی دپ دادگاه و کشمکش بلند مدت با همسر سابقش امبر هرد را برد و حالا در آستانه بازگشت به هالیوود قرار گرفته. در بیانیه جانی دپ آمده: «اتهامات مجرمانه جدی اما اشتباهی از طریق رسانه‌ها به من زده شد، که جریانی بی‌پایان از محتواهای نفرت‌آمیز را به سوی من روانه کرد، با اینکه هیچ شکایتی علیه من مطرح نشد. این اخبار در کمتر از چند نانو ثانیه دوبار دور جهان را چرخید و به زلزله‌ای بدل شد که بر زندگی و کار من تاثیر عمیقی گذاشت.
.
حالا شش سال بعد، هیئت منصفه این دادگاه زندگی من را به من برگرداند. و من واقعا از این حرکت آنها ممنونم.
تصمیم من برای انجام این شکایت، با آگاهی از موانع حقوقی که با آن روبرو خواهم شد، یا اینکه جهان به دورن زندگی خصوصی من نگاه خواهد کرد، بعد از میزان زیادی فکر و تامل گرفته شد.
.
از همان ابتدا، هدف من از این پرونده، آشکار کردن حقیقت بود، بدون اینکه نتیجه کار چه باشد. گفتن حقیقت چیزی بود که من به فرزندانم و تمام کسانی که در طول این مدت پایمردانه از من حمایت کردند، بدهکار بودم. من حالا احساس آرامش می‌کنم که می‌دانم بلاخره این کار را انجام داده ام.
.
من حالا و همیشه، از حجم بالای حمایت و مهربانی که از سرتاسر جهان دریافت کرده ام، تحت تاثیر قرار گرفته ام. من امیدوارم که در مسیر رسیدن به حقیقت به افراد دیگری (مرد یا زن) که در همین وضعیت گرفتار شده اند، کمک کرده باشم و به حامیان آنها هم این پیام را رسانده باشم که هرگز تسلیم نشوند. من همچنین امیدوارم وضعیت دوباره به دورانی برگردد که افراد تا زمان اثبات گناه‌کاری‌شان، بی‌گناه دانسته شوند. هم در دادگاه، هم در رسانه‌ها.
.
من سپاسگذار کار شریف قاضی، هیئت ژوری، اعضای دادگاه و کلانترهایی هستم که زمانشان را تا اینجا به این دادگاه اختصاص دادند، همچنین تیم حقوقی مُصِر و پایمرد من که کاری خارق‌العاده در کمک به من در انتشار حقیقت انجام دادند.
بهترین چیزها هنوز در راه هستند و فصل جدید بلاخره شروع شد.حقیقت هرگز نابود نمی‌شود»/ ترجمه سینمادیلی
  https://cinemadailytv.com/vdcjf8eizuqeh.sfu.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما