تاریخ انتشار :جمعه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۷
کد مطلب : 493
اعضای هیات موسس و هیات مدیره اولیه کانون مجریان رسانه‌های دیداری معرفی و این کانون به‌طور رسمی اعلام موجودیت کرد.
مجریان مطرح تلویزیون صنف تخصصی خود را راه‌اندازی کردند

به گزارش روابط عمومی کانون مجریان رسانه‌های دیداری، کانون مجریان رسانه‌های دیداری با ترکیب هیات مدیره اولیه سونیا پوریامین، محمد سلوکی، راحله امینیان، نیما کرمی، زهره‌ سادات هاشمی اعلام موجودیت کرد. همچنین کارت نمادین کانون به‌نام زنده‌یاد علیرضا غفاری مجری فقید صادر شد.
.
کانون مجریان رسانه‌های دیداری پروانه تاسیس خود را در تاریخ ۱۹ آبان سال ۱۴۰۰ دریافت کرده است و با تشکیل این نهاد صنفی مسایل عمده حرفه اجرا به شکل حرفه‌ای و قانونمند پیگیری می‌شود. نبود تعریف شغلی از این حرفه، بیمه نبودن اعضا، مساله حقوق و دستمزد، امنیت شغلی، توجه به مساله آموزش، به‌کارگیری افراد حرفه‌ای و متخصص در شغل اجرا برخی از سرفصل‌هایی است که این کانون در دستور کار خود قرار داده است.
.
کانون مجریان رسانه‌های دیداری در اساسنامه خود اهداف متعددی را درنظر گرفته که از جمله آنها می‌توان به ایجاد بسترهای مناسب برای انجام فعالیت‌ها، الگوسازی و معرفی نمونه برنامه‌های استاندارد در حوزه اجرا، ایجاد یک نظام حرفه‌ای برای شغل اجرا، پشتیبانی و حراست از حقوق مادی و معنوی مجریان، مشارکت در برگزاری همایش‌ها و برنامه‌ها، ارتقای دانش در حوزه تخصصی اجرا با برگزاری کلاس‌ها و تخصیص امکانات برای اعضای کانون اشاره کرد.
.
همچنین طبق نظام‌نامه کانون، مجریان تلویزیونی، گویندگان خبر تلویزیون و مجریان برنامه های اینترنتی می توانند عضو این صنف باشند.
.
سونیا پوریامین، محمد سلوکی و اقبال واحدی هیات موسس کانون هستند.زهره سادات هاشمی عضو هیات مدیره و مدیرعامل، سونیا پوریامین رئیس هیات مدیره، راحله امینیان عضو هیات مدیره، محمد سلوکی عضو هیات مدیره، نیما کرمی عضو هیات مدیره، حسین رفیعی و سیدعلی ضیا عضو علی‌البدل، مهدی حسین زاده بازرس و مهدی کوهیان به عنوان مشاور حقوقی در این کانون حضور دارند. این هیات مدیره اولیه کار خود را از آذرماه آغاز کرده تا بعد از مجمع عمومی که ۳۰ خرداد برگزار می‌شود، وظایف به هیات مدیره اصلی واگذار شود.
.
ثبت‌نام مجریان رسانه های دیداری از طریق سایت www.kanoonmojrian.com به مدیریت نیما کرمی انجام می گیرد.
  https://cinemadailytv.com/vdcjftexzuqeh.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما