تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۶
کد مطلب : 384
اعلام تصمیم آکادمی اسکار در مورد جنجال بزرگ امسال

ویل اسمیت ده سال از حضور در اسکار محروم شد

هیئت مدیره آکادمی هنرها و علوم سینمایی امروز دور هم جمع شدند تا در مورد ویل اسمیت و تنبیه مناسب برای او تصمیم بگیرند.
ویل اسمیت ده سال از حضور در اسکار محروم شد
.
در بیانیه آکادمی اسکار آمده که ویل اسمیت به خاطر رفتار خشونت‌آمیزش به مدت ده سال از تاریخ 8 آپریل 2022 اجازه حضور در هیچکدام از برنامه‌ها و رویدادهای آکادمی از جمله مراسم اسکار را ندارد. به این ترتیب ویل اسمیت تا سال 2032 حق شرکت در مراسم اسکار یا جوایز یک عمر فعالیت هنری این آکادمی را ندارد.
.
آکادمی اسکار در بیانه خود آورده:«در حالی که اسکار 94ام قرار بود به جشن گرفتن افراد و دستاوردهای آنها در سال گذشته بپردازد، رفتار آسیب زننده و غیرقابل قبولی که آقای اسمیت روی صحنه نشان داد، این رخداد را زیر سایه برد.»
.
اسکار در ادامه این بیانیه به کم‌کاری‌های خود مسئولین مراسم اعتراف کرد و گفت:«در طول پخش زنده تلویزیونی ما به درستی وضعیت را در سالن مدیریت نکردیم. و برای این، بسیار شرمنده هستیم.» اسکار در انتهای این بیانیه نوشت:«رویکردی که اسکار در پاسخ به اعمال آقای اسمیت پیش گرفته قدمی در مسیر حفاظت از اجراگران و مهمانان ماست تا بتوانیم اعتماد را به اسکار برگردانیم.همچنین امیدواریم که این رویکرد آغاز دورانی از بهبود و بازگشت برای تمام افراد درگیر در این اتفاق باشد.»
.
ویل اسمیت در پاسخ کوتاهی به این بیانیه گفته:«من به تصمیم آکادمی اسکار احترام می‌گذارم و آن را قبول می‌کنم.»/ترجمه سینمادیلی
  https://cinemadailytv.com/vdcic5ap2t1av.bct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما