تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۷
کد مطلب : 109
فیلمنامه قسمت دوم توسط نویسنده‌های فیلم اول یعنی فیلیپس و اسکات سیلور نوشته شده است.
«جوکر۲» تابستان ۲۰۲۳ فیلمبرداری خواهد شد
بعد از موفقیت حیرت‌انگیز «جوکر» در سال 2019 شایعاتی بوده که این فیلم قرار است به قسمت دوم برسد. حالا اخبار غیررسمی و تایید نشده‌ایی درباره زمان فیلمبرداری این فیلم منتشر شده.
.
در این خبر آمده که استودیوی برادران وارنر به تازگی نسخه‌ای از فیلمنامه قسمت دوم این فیلم را از تاد فیلیپس نویسنده و کارگردان فیلم اول دریافت کرده است. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره فیلمنامه منتشر نشده است و هنوز هم کاملا مشخص نیست که واکین فونیکس حتما در این فیلم ایفای نقش خواهد کرد یا نه اما این منابع احتمال حضور او را بالا اعلام کرده‌اند.
.
مسئله اینجاست که فیلم اول تنها برای یک قسمت طراحی شده بوده و سال گذشته تایید شد که فیلمنامه قسمت دوم توسط نویسنده‌های فیلم اول یعنی فیلیپس و اسکات سیلور نوشته شده اما هنوز مشخص نیست که استودیو قصد ساختن آن را دارد یا نه، مهمترین نکته این است که آیا واکین فینیکس که بخش مهمی از فیلم اول است حاضر خواهد شد به بازی در نقش شاهزاده جرم و جنایت برگردد یا نه، هرچند او در گقتگو با پلی لیست گفته که نسبت به بازگشت به این نقش ذهنش را باز نگه داشته اما هنوز نمی‌داند که به این سری فیلم بازخواهد گشت یا نه.
  https://cinemadailytv.com/vdcd2n0f6yt0z.a2y.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما