تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲
کد مطلب : 51
در یازده اکتبر سال 2011 شبکه سی ان ان، ویژه برنامه‌ای از برنامه لری کینگ را پخش کرد که در آن کینگ توانست با بازیگری گفتگو کند که چندان اهل گفتگو نیست
پول آدم‌ها را عوض نمی‌کند، فقط حقیقت آنها را آشکار می‌کند
نوستالژی این بار به حدود ده سال پیش رفته. در یازده اکتبر سال 2011 شبکه سی ان ان، ویژه برنامه‌ای از برنامه لری کینگ را پخش کرد که در آن کینگ توانست با بازیگری گفتگو کند که چندان اهل گفتگو نیست، جانی دپ در این گفتگو با لری کینگ(که به تازگی در گذشته است)، از کارنامه فیلم و موسیقی خود گفت. او در آن دوران با بازی در آثاری مثل «دزدان دریایی کارائیب»، «رنگو» و «آلیس در سرزمین عجایب» در اوج دوران حرفه‌ای خود بود و تنها یکسال بعد از این مصاحبه در سال 2012 به عنوان پردرآمدترین بازیگر سال معرفی شد.
.
اما اوضاع به همین منوال نماند در همین سال دپ رابطه خود با امبر هرد را در سر صحنه فیلم «خاطرات رام» آغاز کرد، رابطه‌ای که به ازدواج در سال 2015 ختم شد و از آنجا به بعد زندگی شخصی دپ در کنار زندگی حرفه‌ای اش (با آثاری شکست خورده مثل «عشای ربانی سیاه» و «رنجر تنها») مسیری رو به پایین پیدا کرد و به بیان دیگر این ویدیو تصویری از یک ستاره در دوران اوج خود است، با این امید که بار دیگر دپ را در اوج و بهترین فیلمهای سال ببینیم.
  https://cinemadailytv.com/vdcbp.bsrrhb8uui.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما